ks. Grzegorz Demczyszak
Duszpasterz akademicki, od 1998 roku jest związany z jednym z ruchów odnowy Kościoła – Ruchem Światło-Życie – potocznie nazywanym oazą. Szczególnie bliskie jest mu podejmowanie i wspieranie inicjatyw ewangelizacyjnych. Aktualnie jest moderatorem Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej. Rezyduje w Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie i studiuje na Akademii Katolickiej w Warszawie. Prowadzi również rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw oraz opiekuje się dwoma kręgami Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie.
Hubert Kowalski
Wszechstronny muzyk, kompozytor, dyrygent, producent muzyczny, kontrabasista i wokalista. Studiował dyrygenturę chóralną w Krakowskiej Akademii Muzycznej. Od 1993 roku współtworzy zespół Deus Meus. Jego zainteresowanie muzyką filmową, muzyką różnych epok i kultur oraz współczesną muzyką rozrywkową doprowadziło do tworzenia własnych kompozycji łączących style. Jako kompozytor ma w swoim dorobku zarówno Oratorium na Boże Narodzenie, Pasję wg św. Jana, musical Zazdrosna Miłość jak i wiele piosenek podejmujących problemy współczesnego świata, m.in. „Podaruj czas”, „Miłość trwa”. W 2007 roku założył orkiestrę ICON złożoną w głównej mierze ze studentów i absolwentów Krakowskiej Akademii Muzycznej, z którą wykonuje własne kompozycje, muzykę filmową i rozrywkową. Od kilku lat komponuje współczesne pieśni liturgiczne, przygotowuje nowe wokalno-instrumentalne opracowania pieśni stanowiących Tradycję Kościoła Katolickiego. Prowadzi liczne zajęcia warsztatowe w całym kraju, mające na celu podniesienie jakości muzyki religijnej wykonywanej podczas liturgii w polskich kościołach. Muzyka jest dla niego rzeczywistością wyrażającą najgłębsze uczucia i przeżycia, zdolną otwierać człowieka na prawdziwe Piękno.
Poldek Twardowski
Leopold “Poldek” Twardowski – teolog, gitarzysta, wokalista, kompozytor. Koordynator muzyczny ogólnopolskich i międzynarodowych spotkań Młodzieży Franciszkańskiej (1990 – 1994). Solista w czasie spotkań młodzieży na polach lednickich (2000 – 2004). Inicjator i koordynator wraz z żoną Joanną Inicjatywy Poznańskich Muzyków “Bogu Jedynemu chwała” znanej jako Poznańskie Wielbienie (od 2001), Poznańskich Zaduszek Jazzowych (od 2002) oraz Ogólnopolskich Rekolekcji NA FALI WIELBIENIA (od 2011). Koordynator muzyczny m.in. Jubileuszu 1050. Rocznicy Chrztu Polski na stadionie INEA w Poznaniu (2016) oraz wielu innych muzycznych projektów. Solista i współorganizator koncertu Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie (od 2011).
Mateusz Szadziul
Jako nastoletni ministrant z fascynacją słuchał wielogłosowych śpiewów podczas Triduum Paschalnego w elbląskiej katedrze pw. św. Mikołaja. Jego przygoda z muzyką na dobre rozpoczęła się w 2013 kursem organizowanym w ramach Elbląskiej Szkoły Kantorów oraz Warsztatami Muzyki Liturgicznej w Pasłęku. Od tego czasu zajmuje się muzyką liturgiczną, odkrywa jej bogactwo i rozwija swój warsztat. Od 2016 śpiewał i uczył się podstaw dyrygowania w scholi akademickiej przy parafii św. Jakuba Apostoła na warszawskiej Ochocie, a w latach 2018-2023 był jej głównym dyrygentem. Dzięki pracy z chórem oraz żywemu doświadczeniu wspólnoty i piękna liturgii stopniowo kształtował swoją muzyczną i duchową wrażliwość. Od 2022 komponuje pieśni liturgiczne, odkrywając w muzyce przestrzeń do dzielenia się swoją wiarą we wspólnocie Kościoła i dziękczynienia Bogu, który „sam cudów wielkich dokonał”.