Warunki uczestnictwa

 1. Muzykolekcje tzn. rekolekcje muzyczne, będą odbywać się na terenie parafii pw. św. Jakuba Apostoła, ul. Grójecka 38, 02-314 w Warszawie. Zaczynają się w piątek 7 czerwca 2024 od godz. 16:00 i kończą w niedzielę 9 czerwca około 21:00
 1. Do udziału w Muzykolekcjach zaproszone są osoby powyżej 16. roku życia. Osoby niepełnoletnie prosimy o przedstawienie zgody rodziców lub opiekuna prawnego na udział w Muzykolekcjach.
 1. Muzykolekcje to czas rekolekcji. Prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego. Zachęcamy również do przygotowania swojego serca i wzbudzenia intencji, z jaką będziemy przeżywać poszczególne punkty programu.
 1. Organizator nie przewiduje zapisów na poszczególne dni Muzykolekcji z racji ich intensywnej i ciągłej, rekolekcyjno-warsztatowej formy.
 1. Opłata za Muzykolekcje wynosi 150 zł lub 120 zł dla studentów i uczniów szkół średnich z aktualną legitymacją szkolną do 26 roku życia.
 1. Opłata obejmuje 3 dni rekolekcji, niezależnie od obecności lub nieobecności uczestnika w poszczególnych punktach programu.
 1. W ramach wniesionej opłaty uczestnik otrzyma:
 • obiad w sobotę i niedzielę,
 • kolację w piątek, sobotę i niedzielę,
 • słodki poczęstunek w przerwach (ciasta i ciasteczka),
 • napoje (ciepłe i zimne),
 • materiały nutowe.
 1. Podczas Muzykolekcji istnieje możliwość wzięcia udziału w indywidualnej lekcji z emisji głosu. Zajęcia poprowadzą zawodowi muzycy z dużym doświadczeniem. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału szczególnie osoby, które nie próbowały jeszcze indywidualnej pracy z nauczycielem.  Koszt zajęć wynosi +40 zł. Ze względu na dostępność nauczycieli liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wczesnej rejestracji jeśli ktoś jest zdecydowany.
 1. Aby zapisać się na Muzykolekcje należy wypełnić ankietę zamieszczoną na stronie www.muzykolekcje.pl – podać dane osobowe, zadeklarować rodzaj uczestnictwa (chór lub orkiestra) i napisać kilka słów o swoim doświadczeniu muzycznym. Jeśli nie jesteś pewna/pewien jakim głosem śpiewasz, wybierz opcję „nie wiem”. Po wypełnieniu ankiety, na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz informację z potwierdzeniem i numerem konta, na który należy wpłacić pieniądze. Po weryfikacji płatności prześlemy informację zwrotną. Gwarancją zapisu na Muzykolekcje jest dokonanie przelewu.
 1. Liczba miejsc jest ograniczona.
 1. Organizator nie zapewnia noclegów dla uczestników Muzykolekcji
 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia losowe i ich ‎następstwa podczas trwania Muzykolekcji.‎
 1. Organizator nie ubezpiecza uczestników Muzykolekcji.
 1. Zgłoszenie udziału w Muzykolekcjach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację wizerunku, głosu i wykonań utworów muzycznych – zarejestrowanych podczas Muzykolekcji na kanałach społecznościowych takich jak: Facebook, YouTube, Instagram, na stronie muzykolekcje.pl,  a także w innych materiałach promocyjnych związanych z Muzykolekcjami.
 2. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz stosowania się do zasad porządkowych przekazywanych przez organizatorów.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Muzykolekcji, zwrotu pieniędzy oraz zmiany planu Muzykolekcji.
 4. Zgłoszenie udziału w rekolekcjach oznacza akceptację warunków uczestnictwa.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@muzykolekcje.pl lub poprzez Facebook, Messenger.