Formularz zgłoszeniowy - Muzykolekcje 2022
  Sekcja
  sopranalttenorbasnie wiem


  Preferowany posiłek:  Czy jesteś zainteresowany/a indywidualną sesją emisji głosu?  Dla chętnych osób uruchomimy w tym roku możliwość wzięcia udziału w zajęciach z emisji głosu prowadzonych z profesjonalnym trenerem. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń oraz dopłata +20 zł po potwierdzeniu dostępności miejsca.

  Deklaracja obecności
  Będę tylko na 1 części (27.05-29.05)Będę tylko na 2 części (10.06-12.06)nie wiem


  Napisz kilka słów o osobie, zainteresowaniach i doświadczeniu muzycznym oraz o ewentualnych alergiach pokarmowych innych istotnych kwestiach związanych z wydarzeniem (max. 600 znaków). W kwestii wyżywienia mamy ograniczone możliwości - napisz o ewentualnych wskazaniach dietetycznych, a odpowiemy, czy jesteśmy w stanie coś zapewnić.
  Warunki uczestnictwa

  1.   Muzykolekcje o Świetle 2022 składają się z dwóch części:
   część pierwsza: piątek 27 maja 2022 godz. 16:00 – niedziela 29 maja około 21:00  – część druga: piątek 10 czerwca godz. 16:00 – niedziela 12 czerwca około 21:00.
  2. Będą odbywać się na terenie parafii pw. św. Jakuba Apostoła, ul. Grójecka 38, 02-314 Warszawa. Finał Muzykolekcji będzie miał formę ewangelizacji i spotkania modlitewnego w formie otwartego koncertu, poza terenem parafii pw. św. Jakuba. Ze względu na trwające procedury dotyczące zgód ze strony instytucji publicznych dokładna lokalizacja koncertu Miastu i Światu zostanie podana w późniejszym terminie.
  3. Do udziału w Muzykolekcjach zaproszone są osoby powyżej 16. roku życia. Osoby niepełnoletnie prosimy o przedstawienie zgody rodziców lub opiekuna prawnego na udział w Muzykolekcjach.
  4.   Muzykolekcje to czas rekolekcji. Prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego. Zachęcamy również do przygotowania swojego serca i wzbudzenia intencji, z jaką będziemy przeżywać poszczególne punkty programu.
  5.   Organizator nie przewiduje zapisów na poszczególne dni Muzykolekcji z racji ich intensywnej i ciągłej, rekolekcyjno-warsztatowej formy.
  6.   Opłata za Muzykolekcje wynosi 180 zł lub 140 zł  dla studentów i uczniów szkół średnich z aktualną legitymacją szkolną
  7.   Opłata obejmuje 6 dni rekolekcji, niezależnie od obecności lub nieobecności uczestnika w poszczególnych punktach programu.
  8.   W ramach wniesionej opłaty uczestnik otrzyma:
  •         obiady w soboty i niedziele,
  •         słodki poczęstunek w przerwach (ciasta i ciasteczka),
  •         napoje (ciepłe i zimne),
  •         materiały nutowe.
  1.   Aby zapisać się na Muzykolekcje należy wypełnić ankietę zamieszczoną na stronie www.muzykolekcje.pl – podać dane osobowe, zadeklarować rodzaj uczestnictwa (chór lub orkiestra) i napisać kilka słów o swoim doświadczeniu muzycznym. Jeśli nie jesteś pewna/pewien jakim głosem śpiewasz, wybierz opcję „nie wiem”. Po wypełnieniu ankiety, na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz informację z potwierdzeniem i numerem konta, na który należy wpłacić pieniądze. Po weryfikacji płatności prześlemy informację zwrotną. Gwarancją zapisu na Muzykolekcje jest dokonanie przelewu.
  2.   Liczba miejsc jest ograniczona.
  3.   Organizator nie zapewnia noclegów dla uczestników Muzykolekcji.
  4.   Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia losowe i ich następstwa podczas trwania Muzykolekcji.
  5.   Organizator nie ubezpiecza uczestników Muzykolekcji.
  6.   Udział w Muzykolekcjach równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku (filmy i zdjęcia na naszych stronach Facebook, YouTube, Instagram, www.muzykolekcje.pl)
  7.   Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz stosowania się do zasad porządkowych przekazywanych przez organizatorów.
  8.   Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Muzykolekcji, zwrotu pieniędzy oraz zmiany planu Muzykolekcji.
  9.   Zgłoszenie udziału w rekolekcjach oznacza akceptację warunków uczestnictwa.

  W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@muzykolekcje.pl lub poprzez Facebook, Messenger.